Video Dersler

VİDEO DERSLER

Öğrenmede görsellik çok önemli bir yer tutar. Öğrenilen bir bilginin kalıcı hafızaya aktarılabilmesi için mutlaka görsel teknikler ile desteklenmelidir. Bunun yanında her öğrencinin öğrenme hızı aynı olmayabilir. Bazı öğrenciler bir veya iki seferde konuyu kavrayabilirken, bazı öğrenciler için bu süreç daha uzun bir zaman alabilir.

Canlı Eğitim ile Video Ders Arasında Fark Var mıdır?

Canlı eğitimlerde, öğrencinin konuyu kavrayabilmesi için sahip olduğu tek zaman dilimi ilgili ders için ayrılan süre kadardır. Ayrıca bazı öğrenciler toplum içerisinde anlamadıkları konuyu tekrar tekrar sormaktan çekinebilirler. Bu süreç birden fazla tekrarlanacak olursa hem öğretici hem de öğrenci açısından baskılayıcı bir psikoloji de oluşabilir.

LYS, KPSS, ALES, Duysal Hafıza, görsel teknikler, Canlı Eğitim, Video Ders, video dersler, İngilizce öğrenme, kişisel gelişim

Canlı ve birebir eğitimin birçok faydasının yanında yukarıda bahsedilen yönleri sebebiyle her öğrenci için uygun bir yöntem olmayabilir. Ancak günümüz teknoloji dünyasında artık canlı ve birebir derslerin, bu handikaplarını ortadan kaldıracak yeni yöntemler gelişmiştir. Bunlardan bir tanesi de video derslerdir.

Geliştirmiş olduğumuz video dersler, konuyu yeni öğrenmek isteyen öğrencilerimiz yanında herhangi bir sebepten tekrar etmek isteyen öğrencilerimiz için çok faydalıdır. Dinamik hafıza metodları ile sizlere sunmuş olduğumuz video derslerimizin hazırlanmasındaki titizliğimiz, eğitici seçiminden konu içeriğine kadar tüm alanlarda kendini göstermektedir. Ayrıca sunduğumuz sınırsız erişim imkânı ile sağlanan fayda maksimuma ulaşmaktadır.

Video Derslerin İçeriği Yeterli midir?

Sizlere sunmuş olduğumuz materyallerin kalitesi ve içeriğinin doyuruculuğu aynı konuda hazırlanmış diğer içeriklerin çok daha üstündedir. İngilizce öğrenme yoluyla kişisel gelişim hedefleyen kişiler de sunduğumuz video dersler ile hedeflerine ulaşacaktır. Eğitimlerimizle hem hafıza teknikleri sürecinizi kolaylıkla tamamlayacak hem de sınavlara rahatlıkla hazırlanabileceksiniz.

Sizlere sunduğumuz video derslerin içerikleri sayesinde LYS, KPSS, ALES ya da YGS gibi tüm sınavlarda, çalıştığınız konuları unutmayacaksınız. Video dersler ile alacağınız hafıza eğitimi sayesinde hafızanızı geliştirecek görsel ve duysal hafızanızın sınırlarını zorlayacaksınız. Konu hakkında kendinizi geliştirmek için Görsel Ve Duysal Hafıza hakkında detaylı bilgi içeren yazımızı da okumanızı tavsiye ediyoruz. Hazırladığımız video derslerde bahsedilen konular hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayınız.