KPSS Eğitim Seti

KPSS EĞİTİM SETİ

Hafıza teknikleriyle KPSS mega paket, hafıza teknikleriyle TYT, hafıza teknikleriyle ALES, hafıza teknikleriyle DGS, setlerimiz ve anlayarak hızlı okuma, hafıza teknikleriyle Coğrafya, hafıza teknikleriyle Anayasa, zihin haritaları ile Türkçe,  hafıza teknikleriyle Tarih, sayısal/sözel mantık videolarımız ile sınavlarda nasıl başarıya ulaşılacağını öğrenecek ve artık sınavlardan korkmayacaksınız.

 

Kpss nedir, kpss ne işe yarar, kpss kimler girebilir?

KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı) milyonlarca insanı yakından ilgilendirmektedir. Kamu kurum ve kuruluşlarının bazı kadro ve pozisyonlarına yerleştirme yapmak amacıyla ÖSYM tarafından gerçekleştirilen çoktan seçmeli, önemli bir sınavdır. Memur olma hedefini gerçekleştirmek isteyen adayların olduğu kadar öğretmen olmak için atama bekleyenlerin önündeki en büyük engeldir. Üniversiteden mezun olan öğretmen adaylarının yıllarca atanamamak korkusu, hazırladığımız KPSS Eğitim Seti ile son bulmaktadır.

KPSS Eğitim Setimizin Fark Yaratan Özellikleri

ÖABT ve KPSS A Grubu mezunlarının yıllarca dirsek çürüterek elde ettikleri başarıları, KPSS Eğitim Seti ile taçlanacaktır. Piyasadaki mevcut KPSS kitapları, bilindik metotlarla hazırlanmış, sıkıcı olabilen özelliktedir. Ayrıca maddi kaygılar nedeniyle özensiz hazırlanan kitaplar istenilen nitelikte ve kalitede olmayabilir.

KPSS Tüm Dersler Mega Paket Eğitim Seti, Hafıza merkezi tarafından büyük bir özen ve uzman kontrolünde hazırlanmıştır. Özel ilgi ve bilgi alanımız olan görsel teknikler, kitapların sıkıcılığını azalttığı gibi, unutmayı engelleyen özelliğe sahiptir. Konuyla ilgili Görsel Hafıza ile KPSS, DGS, TYT adlı yazımızda da belirttiğimiz gibi, bu sistemin başarısı kanıtlanmıştır.

Çıkmış KPSS soruları ve özgün cevapları setlerimizde bolca bulunmaktadır. Alanında uzman eğitim kadrosu ile hazırlanan kitaplarımızda, KPSS sınavlarına ilişkin 2018 güncel müfredatı gözetilmiştir. Görsel ve Duysal Hafıza adlı yazımızdan bildiğiniz gibi sınavlarda öğrendiklerimizi unutmadan uygulamak, sınav başarısını mümkün kılmaktadır. Biz de konu anlatımı ve soru cevaplamalarında bu hususlara özel olarak dikkat ettik.

Zihin kapasitenizi, hafıza teknikleri ile arttırarak en kısa sürede sizleri sınavlara hazırlamayı taahhüt ediyoruz. Sınava az süre kaldı, artık çok geç deyip pes etmeyin. Kampanya dâhilindeki ürünlerimizle bir an önce tanışın ve sizler de hayallerinizi ötelemeyin. Her yıl katlanarak büyüyen KPSS yolculuğunda, sizler de bir an önce hedefinize ulaşmanın mutluluğunu yaşayın.

Örnek videolar, binlerce özgün soru cevap teknikleri ile sunduğumuz KPSS Eğitim Seti ayrıca birbirinden değerli hediyelerle sizleri beklemektedir. Başaramam, asla yapamıyorum dediğiniz konuları imkânsız olmaktan çıkarıyoruz. Akademisyen kadromuzla hazırladığımız eğitim setlerimiz ile piyasada göz doldururken sizlerin başarısı ve mutluluğunuz bizim için her şeyin üstünde gelmektedir.