DGS Eğitim Seti

DGS EĞİTİM SETİ

Hafıza teknikleriyle DGS, hafıza teknikleriyle TYT, hafıza teknikleriyle ALES, hafıza teknikleriyle KPSS, setlerimiz ve anlayarak hızlı okuma, hafıza teknikleriyle Coğrafya, hafıza teknikleriyle Anayasa, zihin haritaları ile Türkçe,  hafıza teknikleriyle Tarih, sayısal/sözel mantık videolarımız ile sınavlarda nasıl başarıya ulaşılacağını öğrenecek ve artık sınavlardan korkmayacaksınız.

DGS Nedir? Kimler DGS'ye girebilir?

İlkokuldan üniversiteye kadar eğitim hayatımız boyunca birçok sınava girmekteyiz. Bazı sınavlar, öğrencilerimiz için hayati önem arz edecek kadar önemli bir yere sahiptir. DGS (Dikey Geçiş Sınavı) bir üniversitenin ön lisans bölümlerinden mezun olmuş ya da mezun olabilecek durumdaki öğrencilerin girdiği bir sınavdır. ÖSYM tarafından gerçekleştirilen bu sınav ile 4 yıllık lisans programlarına geçiş yapabilmek mümkün olmaktadır. DGS sonuçları bu nedenle, ön lisans öğrencileri için hayatlarını şekillendiren bir öneme sahiptir.

DGS konuları, DGS soruları nelerdir?

DGS, genel olarak Türkçe ve Matematik konularından yani Sayısal ve Sözel bölümden oluşmaktadır. Sözel bölüm, ağırlıklı olarak paragraf ve Dil Bilgisi konularından oluşmaktadır. Genelde sorulan sözel içerikli akıl yürütme becerileriyle öğrencilerin muhakeme becerileri ölçülmektedir. Matematik ve sayısal mantık konuları ise daha çok işlem yapabilme becerilerini ölçmeye yöneliktir.

Sınav Başarısı İçin Motivasyon Ve Kişisel Gelişim Önemlidir

DGS, DGS Tüm Dersler, Hafıza Eğitimi, hafıza teknikleri, DGS çıkmış sorular, Görsel Teknikler, görsel hafıza, Sınav stresi, kişisel gelişim, kişisel gelişim kitapları, motivasyon, DGS sonuçları

Dinamik hafıza yöntemleri ile kişisel gelişim stratejisini ön planda tutuyoruz. Öğrencilerin motivasyon ve özgüvenlerini arttırmaya yönelik kişisel gelişim kitapları ile dikkat çekiyoruz. Böylece siz değerli öğrencilerimizi hem sınavlara, hem de hayata hazırlıyoruz. DGS gibi hayat yolunuzda önemli bir yol ayrımı olan sınavlar için de doping almış hafıza faydanıza olacaktır.

Sınav stresini en aza indirmek için öncelikli tavsiyemiz, sınav tekniklerini iyi bilmenizdir. Sınav teknikleri ve soru cevap pekiştirmeleri sayesinde daha çok soru, cevaplarıyla birlikte
görsel hafıza şeklinde zihninizde yer edinecektir. Hafıza teknikleri ile öğrenilen bilgilerin hem zihinde uzun süreli kalması, hem de sınavda unutma sorunu ortadan kalkacaktır. Bu
konudaki detaylı bilgileri Görsel Teknikler yazımızda bulabilirsiniz.

DGS Setimizi Denediniz mi?

Doping almış dinamik hafıza ile sınavlara en kısa sürede hazırlanabilmeniz için pratik yöntemlerden ve videolardan oluşan setler sizi bir adım öne taşıyacaktır. Alanında uzman eğitim kadrosuyla, piyasadaki mevcut setlerin dışında bir seti sizlere sunmaktayız. Pratik yöntemlerden oluşan videolar size hızlı öğrenme sağlayacaktır. Bunu hafıza teknikleri ile birleştirerek öğrendiklerinizi zihninizde uzun süre saklama fırsatını yakalayacaksınız. Hafıza Eğitimi isimli yazımızı incelerseniz, daha doyurucu bilgiler bulabilirsiniz.

Hafıza Teknikleriyle 2018 DGS Tüm Dersler Mega Paket ile sizleri hedefiniz olan lisans eğitimini tamamlamaya bir adım daha yaklaştırmak istiyoruz. Siz de setimizle ve içeriğinde olan kampanya dâhilindeki hediyelerimizle bir an önce tanışın.